Czy możliwe są zaburzenia orientacji seksualnej u partnera?

czy on jest bi/gejem? odkad sie znamy sex wygladal bardzo fascynujaco. Ogolnie partner mial zawsze niespozyta energie w tej materii. Bylo zawsze tez bardzo duzo... zabawek, przebieranek itp. W pewnym momencie jednak doszlo do mnie, ze wbrew temu co on mowi, sex ze mna jest na drugim miejscu. ogolnie fajnie jak jest ale raczej jest to na przeczekanie az bedzie z "dodatkami". Ta sfera byla glowna w jego zyciu. Po jakims czasie odkrylam jego "rozmowy" z innymi facetami. Bylo to okreslone jako "takie tam glupoty w internecie". Zaszokowalo mnie to, bo teksty byly naprawde bardzo mocne. Po jakims czasie trafilam na nie znowu. Tym razem poszukiwal po portalach. Szukal kogos z kim mogl by sie spotkac, umawial sie itp. Raz opisywal siebie jako pasywa, raz aktywa. zawsze podkreslal ze to jego poczatki. Ale zawsze wszystko z przebierankami itp. pelno zdjec facetow w damskich ciuchach. Nie mam dowodow czy sie z kims spotkal czy nie, wiec ciezko cos wyrokowac. Trwalo to 3miesiace. Ale co chwile wychodza jakies jego konta na roznych portalach. w duzej ciesci baaardzo stare, sprzed czasu naszej znajomosci. ale zawsze jakos chetnie na spotkania bylo. On oczywiscie wszystkiemu swiecie zaprzecza bo on nigdy by tego nie zrobil itp. Sex miedzy na mi po tym wszystkim przestal istniec. Moge tez dodac ze jest alkoholikiem. Niestety wciaz czynnym. Trwa to juz wiele, wiele lat. Zwiazek w zasadzie sie rozpadl, zostalo dziecko. A ja ciagle ta sytuacje miele w glowie i po prostu nie moge przestac o tym myslec. Czy alkohol moze spowodowac tego typu zaburzenia? Szczerze, gdyby mi sie przyznal ze cos tam lubi popatrzec czy cos... moze bym i to jakos zaakceptowala. Ale on nigdy sie do tego nieprzyzna. To tylko "glupoty, ktorych juz nie ma". A jednak kiedy straci czujnosc fotki sie znajduja na komputerze....

Jeśli natomiast Pani nie czuje się pewnie w tej sytuacji, a dodatkowo w relacji jest także dziecko- warto podjąć konsultację z psychologiem, który wesprze w radzeniu sobie z rozstaniem, dylematach wychowawczych, a także pomoże Pani odnaleźć się w sytuacji, odbudować zaufanie, poczucie pewności siebie, bezpieczeństwa itp. Poradzenie sobie z podobną sytuacją, a także wieloma pytaniami, które się pojawiają będzie pomocne przy układaniu relacji dotyczących wychowania dziecka z jego ojcem. Warto pozwolić sobie pomóc.