Ból mięśni pod piersiami

Witam.Moj problem zaczal sie 6 lat temu.Podczas siedzenia zaczelo walic mi serce,ogolnie zle sie czulem,nie moglem wysiedziec w miejscu,robilo sie duszno,zawroty glowy itp. W mojej glowie pojawily sie mysli ze jestem chory na cos powaznego.Pare dni pozniej pojawil sie ciagnacy bol miesni nad piersiami przy obrocie glowy w lewo i prawo.Po jakims miesiacu przeszlo i ogolnie nie bylo zle.Na poczatku roku wrocilo.Ataki nasiliy sie. Zrobilem badania ekg,morgologie,ob,mocz.Wszystko ksiazkowo...

Aleksander Ropielewski

Przykro mia ale nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi bez przeprowadzenia badania przedmiotowego ponieważ objawy są mało specyficzne. Sugeruję kontakt z neurologiem.