Czy mogłem się czymś zarazić po tym współżyciu?

Witam, mialem kontakt seksualny z osoba ktora czesto uprawia seks i bierze narkotyki bez zabezpieczenia, po 5 dniach zaczalem byc oslabiony w nocy nie moglem spac, mialem delikatna goraczkei czulem dziwne cieplo w gardle, trwalo to okolo 2 tygodni po 8 dniach od stosunku zrobilem test przesiewowy (p/c anty-HIV 1/2, antygen p24) wyszedl ujemny zrobilem sobie takze morfologie i mialem 33% limfocytow pozniejntydzien czulem sie dobrze i znowu 2 tygodnie czulem sie oslabiony i dostalem nerwicy przez stres, po 42 dniach ponownie zrobilem test przesiewowy (p/c anty-HIV 1/2, antygen p24) wynik wyszedl ujemny, morfologia z limfocytami wyszla mi 23% a od 20 do 45% jest norma wiec troszke spadlo ale nadal w normie, boje sie ciagle ze moze byc to hiv, lecz objawy pojawily sie bardzo szybko i trwaly dosc dlugo, zwlaszcza te oslabienie, bardzo prosze o pomoc, dodam tez ze na kile i rzezaczke rowniez robilem testy i wyszlo ujemne po 42 dniach

Witam,
ryzykowny seks może być przyczyną wielu chorób, jednak nie musi, to wszystko zależy od odporności osoby, która jest poddana takiemu działaniu. W Pana przypadku, jest, to niezła lekcja, jeśli wyniki są w normie, znaczy to, że jest Pan zdrowy. Wskazane jest wsparcie psychologiczne/psychoterapeutyczne, w celu "uspokojenia psychiki" po tym zdarzeniu. Zalecane jest przepracowanie czynników powodujących podatność psychiki na stres.
Z wyrazami szacunku,
Bożena Waluś