Nerwowość po urodzeniu dziecka i kłótnie z partnerem

Witam mam 32 lata mam 3 letnią córke od kiedy sie urodziła jestem strasznie nerwowa czesto sie kłóce z partnerem ciagle mnie denerwue placz dziecka jak cos wymusza na innych ogolnie mam chwilami wszystkiego dosc,kiedys smialam sie z byle glupot a teraz to zniklo chciala bym zeby bylo jak dawniek ogolnie po za porodem nic sie nie zmienilo. pomocy!

Warto skonsultować się z psychologiem i przyjrzeć przyczynom pogorszenia funkcjonowania i obniżenia nastroju. Pojawienie się na świecie dziecka jest ogromną zmiana w życiu rodziny, a także poszczególnych jej członków. Od systemu wartości, po wykorzystanie czasu wolnego. Być może czuje się Pani przytłoczona nowymi obowiązkami, brakuje Pani realizacji własnych potrzeb i oczekiwań, czuje się niedoceniana czy samotna? Określenie przyczyn trudności, a także praca nad zmianą pozwoli na powrót do satysfakcjonującego funkcjonowania.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza