Podejrzenie zdrady w związku po urodzeniu dziecka

Witam, jestem w zwiazku od ponad 1,5roku, odkiedy urodzil nam sie synek,ktory ma skonczone 8 miesiecy, nie mozemy ze soba normalnie rozmawiac, nie ma tyle czasu dlamnie co kiedys,nie jest czuly, a ja wciaz podejzewam go o to, ze mnie zdradza, rozmawialam z nim o tym, mowi, ze to nie prawda, ale te esy, telefony do kolezanek.pogubilam sie w tym wszystkim ale nie wiem co mam robic.chce od niego odejsc ale nie potrafie.

Może warto byłoby udać się z partnerem na konsultację do terapeuty par? W obecności specjalisty łatwiej jest omówić wzajemne oczekiwania i pretensje, tak, by się usłyszeć, ale nie ranić.
Ma Pani niewiele do stracenia (trochę czasu), a do zyskania być może jednak dobrze funkcjonującą rodzinę. Zachęcam do podjęcia ryzyka. Przynajmniej będzie Pani miała pewność, że próbowała.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza