Podejrzenie zdrady w związku z mężczyzną

Jestem w zwiazku z Turkiem on mnie zaczol wyzywac podejrzewac o kontakt z innym mezczyzna , do tego wszystkiego to ja znalazlam jak wypisuje z innymi kobietami . Dzis ja jestem w Polsce ze wzgledu na problemy rodzinne , oboje mieszkamy w Danii a on od kilku dni zaczol ignorowac moje telefony , napisalam jak ma tak byc lepiej jak nie bedziemy do siebie dzwonc tylko by byl uczciwy ze mna . Wczoraj rozmawialam z jego siostra ona twierdzi ze on nie moze wytrzymac samotnosci . Co mam robic

Jeśli to nie pomoże, będą mieli Państwo trudność w samodzielnym poradzeniu sobie z kryzysem, można skorzystać z pomocy psychologa, psychoterapeuty małżeńskiego.

Mgr Adam Horak Psycholog

Przedstawiała Pani problem, który wymaga stanowczych działań. Nie pisze Pani, jak długo trwa i jaki charakter ma Pani związek, czy ma Pani dzieci, jak długo trwa kryzys i czy wcześniej dochodziło do aktów przemocy ze strony Pani partnera, których Pani byłaby ofiarą. Opisane problemy pogłębia okoliczność, że na stałe mieszka Pani za granicą. Bariera językowa może wydanie utrudniać korzystanie tam z pomocy stosownych służb. Różnice kulturowe pomiędzy kulturą Zachodu i krajem pochodzenia Pani partnera dramatycznie mogą pogłębiać przedstawione problemy. Rodzina Pani partnera prędzej będzie jego sojusznikiem w sporze, a nie Pani. Proszę spróbować jak najdłużej pozostać w Polsce i skontaktować się telefonicznie z poradnią Niebieskiej Linii. Uzyska tam Pani potrzebne informacje, które pomogą zapobiec ewentualnej przemocy ze strony Pani partnera.

Poradnia Telefoniczna "Niebieskiej Linii" (22) 668-70-00. Poradnia działa w dni powszednie w godzinach 12.00 - 18.00; dyżury pełnią przeszkoleni specjaliści: psycholodzy i prawnicy.