Czy możliwe, że mój brat znęca się nad mamą?

Witam Po śmierci mojego taty moja mama mieszka z synem czyli moim bratem mamy podejrzenia że znęca się psychicznie i fizycznie nad mamą nigdzie nie wychodzi czasami widać siniaki ale twierdzi że sama się uderzyła sąsiedzi słyszą jak krzyczy na mamę co w takiej sytuacji trzeba robić proszę o pomoc

Witam, przesyłam kontakt o strony: http://www.niebieskalinia.pl/pomoc/poradnie-pogotowia/poradnia-telefoniczna Proszę skorzystać z telefonu na stronie. Uzyska Pani informację gdzie uzyskać pomoc oraz w jaki sposób zareagować w takiej sytuacji. Jeżeli mają Państwo podejrzenia że Pani brat stosuje przemoc wobec Pani mamy należy zgłosić ten fakt na Policję lub do Ośrodka Pomocy Społecznej.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka