Co zrobić, gdy może stosuje wobec mnie przemoc fizyczną?

jestem emerytka od dawna z mezem mam dlugi staz 47 lat ale to jest najgorszy moj staz maz uznaje tylko swoje siostry dla mnie ma tylko wyzwiska jestem po operacji zacmy na 2 oka zdarza sie ze pobil mnie wlasnie po twarzy boje sie ze strace wzrok

Szanowna Pani,

wskazana jest pomoc dla Pani poprzez zastosowanie procedurę niebieskiej karty, podczas awantury może Pani powiadomić policję lub zgłosić się do MOPS-u lub MOPR-u w swoim mieście. Poniżej zamieszczam link; http://www.niebieskalinia.pl/ Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie - połączenie jest bezpłatne, może Pani uzyskać szczegółowe informacje dotyczące postępowania w przypadku doświadczania przemocy.
Z wyrazami szacunku,
Bożena Waluś