Jak poradzić sobie z przemocą fizyczną ze strony męża?

Witam ucieklam od meza tyrana i psychicznie chorego bez dowodu i dokumentow czy on moze zmusic mnie do powrotu napisze ze jest nieobliczalny wymyssla niestworzone rzeczy o mnke ze m kile ze mnie zalatwi co mam zrobic gdzie isc boje sie wyjsc gdziekolwiek bo czeka za mna grozi mi ze juz nie zyje

Witam Panią
Trudno pomóc Pani drogą elektroniczną, tylko na podstawie
tego , co Pani napisała.
Myślę, że powinna Pani skontaktować się
z Zespołem Interdyscyplinarnym ds. Przeciwdziałania
Przemocy w Rodzinie w Jarocinie (Miejsko-Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej w Jarocinie. Tego typu sprawami zajmują się
Pan Igor Armon i Pani Klaudia Musielak, tel. 62 747 01 60)
albo z Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy
w Rodzinie „Niebieska Linia”, tel: 801 12 00 02
(linia czynna od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 do 22.00,
w niedziele i święta w godzinach 8.00 - 16.00)
lub 22 668-70-00 ( w dni powszednie w godzinach 12.00 - 18.00,
w soboty i niedziele w godzinach 10.00 - 16.00.
Dyżury pełnią przeszkoleni specjaliści: psycholodzy i prawnicy.
Proszę poprosić również o pomoc prawną.
Specjaliści pomogą Pani znaleźć właściwe rozwiązania
prawne oraz napisać odpowiednie pisma do sądu,
instytucji czy urzędu.
Myślę, że przede wszystkim warto zawiadomić policję.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam,

przemoc należy zgłosić na policji, wszcząć procedurę niebieskiej karty, otrzyma Pani dokładne wytyczne i pomoc psychologiczną.

Pozdrawiam serdecznie