Poniżanie w związku bez ślubu

zyjemy w zwiazku bez slubu juz 16 lat , jestem ponizana , czasami i bita a czasami kochana, jestem zawsze na derugim planie , zawze jest moja wina jak cos nie wychodzi , mam kredyty zaciagniate na kwote 13767 zl na urzadzenie jego mieszkanbia, place tez z jego matka na pol rachunki nie zostaje mi ani grosz a nawet czasami braknie, zarabiam 1190 zl i renty mam 440 zl , kaze mi sie wyprowadzic jezeli nie brede placila za rachunki , mam faktury na siebie co bylbo brane do jego domu ,pomozcie mi co mam zrobic?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza