Jak poradzić sobie z samobójstwem partnera?

Mój partner był pacjentem oddziału psychiatrycznego. Wczoraj mi powiedział że mnie naprawdę kocha,ale się zabije na oddziale albo poza nim. Umawialismy się na konkretną godzinę,a rano dostaje telefon: popełnił samobójstwo o 3 rano. Jak mam sobie poradzić? ...jak mam rozumieć jego słowa,będę zawsze z Tobą? Nie umiem uwierzyć w to co się stalo. Jestem roztrzesiona.. Dlaczego to tak boli ?

Może Pani skontaktować się z lekarzami oddziału, na którym był partner - być może oni udzielą pomocy lub pokierują, gdzie jej szukać.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/