Chęć popełnienia samobójstwa u córki

Przed chwila przeczytałam córki gg gdzie umawiała się z koleżanką na wspólne popełnienie samobójstwa dzis u niej w domu. W tej chwili tam jest - i ma wrócic dopiero jutro rano. Dzwonię do niej i nikt nie odbiera tel

Córka zostawiła Pani dostęp do GG. Pani szuka pomocy w abcZdrowie. Trzeba działać. mam nadzieję, że jest już Pani przy córce. Że ma możliwość dotarcia do tegoi mieszkania. W skrajnym przypadku, dzwoni Pani na policję i wyważacie drzwi. Potem rozmowy i psychoterapia rodzinna. Rodzinna, bo nawet gdy rodzice są idealni, to muszą zrozumieć co dzieje sie w świecie wewnętrznym ich dziecka. przebywaja z nim na codzień i są odpowiedzialni za jego rozumienie - by dobrze wychowywać. Każda groźba samobójstwa musi być brana poważnie pod uwagę. Kiedy córka bedzie juz bezpieczna, może Pani znaleźć najbliższy miejscu zamieszkania Ośrodek Interwencji Kryzysowej, oni pokierują Panią dalej. Krysdtyna Kozłowska

Witam Panią Serdecznie,

Nie wiem, gdzie Pani mieszka.

Proszę natychmiast skontaktować się z Ośrodkiem interwencji Kryzysowej w Warszawie (22 855 44 32) Krakowie (kontakt: 12 421 92 82 ) - specjaliści udzielą Pani błyskawicznej i bezpłatnej pomocy oraz wskazówki, co robić.

Proszę już działać.

Życzę Pani, żeby było tylko w porządku,
Irena Mielnik-Madej