Jak się uwolnić od partnera z zaburzeniami osobowości?

Witam Mój partner ma zaburzenia osobowości leczył się się psychiatrczynie ok 2miesiace.Pół roku było ok panował nad sobą .Natomiast teraz żyje w strachu sytuacja jest fatalna nie panuje nad sobą obecność dziecka 2miesięcznego nic nie zmienia Kiedy wpadnie w szał grozi że mnie skrzywdzi szarpie mną uderza pięściami w meble niszczy je .Zmienia pracę często .Spożywa alkohol .Próbowałam zakończyć ten związek Pijany atakuje mnie na klatce wpycha z dzieckiem do mieszkania zamyka drzwi że strachu godzę się by z nim być bo twierdzi że woli nas zabić niż się rozstać.Jeździ autem bez prawa jazdy Rozwala drzwi kiedy boję się go wpuścić Kompletnie nieodpowiedzialny .Chyba nie mam już szans na powrót do normalnego życia Bo jak się uwolnić?*Policja procedury to wszystko trwa

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Zacznę od tego, że zaniepokoiła mnie, opisana przez Panią relacja między Państwem, która przedstawia się jako zagrażająca bezpieczeństwu Pani, Partnera oraz Państwa Dziecka.

Już dzisiaj!
Może Pani skontaktować się z bezpłatnym Kryzysowym telefonem Zaufania, nr 116 123, czynnym codziennie, w godz. 14.00-22.00, gdzie uzyska Pani ad hoc niezbędne wskazówki/info oraz wsparcie specjalistyczne.
Jest to oferta dla Osób dorosłych, w kryzysie emocjonalnym, potrzebujących wsparcia.
Można dzwonić z każdego numeru tel. oraz miejsca w Polsce.

Dodatkowo może Pani skontaktować się z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej, dzwoniąc pod bezpłatny/całodobowy nr w Krakowie, 12/421 92 82, gdzie również uzyska Pani potrzebną pomoc.

Dla Pani Partnera potrzebna jest profesjonalna pomoc, w formie kontynuacji komplementarnego leczenia psychiatrycznego, równolegle z leczeniem psychoterapeutycznym.

Wspieram Panią mentalnie, życząc wewnętrznej siły oraz odwagi - jestem przekonana, że ma Pani w Sobie jeszcze duże zasoby, pomimo chwilowego zwątpienia.

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Witam,
proszę wszcząć procedurę niebieskiej karty, można to zrobić w Placówce Interwencji Kryzysowej, obowiązkiem Policji jest chronić ofiary przemocy domowej .
Pozdrawiam serdecznie