Jak uwolnić się od toksycznego i nachalnego partnera?

Witam,mam 35 lat,6letniego syna i toksycznego partnera,od którego nie mogę się uwolnić. Chcę się z nim rozstać,dla dobra.swego i naszego dziecka,które patrzy na nasze konflikty. Niestety on nie chce się wyprowadzić z mojego mieszkania. Nie jesteśmy małżeństwem. Wcześniej już się obchodzIliśmy i były mega problemy ,wiec dla spokoju odpiszcalam. Ale już nie dAje rady psychicznie. Jak się za to zabrać,żeby w końcu bezpiecznie uwolnić siebie i dzieciaka z tego bagna? :(

Szanowna Pani,
nie pisze Pani na czym ta toksyczność partnera polega, więc trudno jest odnieść się do tego. Kłótnie rodziców niekorzystnie wpływają na rozwój dziecka, więc ma Pani rację, że trzeba uporządkować życie, może pomocna byłaby psychoterapia par lub ewentualnie niebieska karta, jeśli przemoc; psychiczna, fizyczna, ze strony partnera jest stosowana.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowała Pani w poście wizerunek toksycznej oraz uwikłanej? relacji, jaka między Państwem istnieje.
Rozumiem, że podjęła Pani stanowczą decyzję o rozstaniu z
Partnerem, by zadbać o siebie oraz Dziecko, celem wycofania się z relacji, która Pani nie służy.

Ucieszyło mnie, że przestała już Pani godzić się na bylejakość w związku, podejmując właściwą dla siebie decyzję wyprowadzenia się Partnera, na co Partner dobrowolnie nie przyjmuje do wiadomości i do realizacji.

Proszę nie zostawać samej, poprosić o obecność i wsparcie zaprzyjaźnioną i zaufaną (dla Pani) Osobę lub Osoby.

Już dzisiaj!
Polecam Pani, by skontaktowała się Pani z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania , nr 116 123, czynnym codziennie od godz. 14.00-22.00.
Jest to oferta dla Osób dorosłych, potrzebujących wskazówek, wsparcia i pomocy psychologicznej.
Można dzwonić z dowolnego miejsca w Polsce i z każdego dostępnego nr telefonu - komórkowego oraz stacjonarnego.
W sytuacji zagrażającej Pani i Pani Dziecku, zalecałabym by skontaktować się z Policją.

Wspieram Panią mentalnie!
Życzę Pani Tego, Co jest Pani teraz najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com