Jak się mogę uwolnić od toksycznych rodziców?

Jak się mogę uwolnić od toksycznych rodziców z dzieckiem gdzie szukać pomocy mam rodzice wyzywaja mnie krytykują decydują za mnie o wszystkim i mówią do mojego dziecko że jaka mama zła jest czy mogę wylecieć do chłopaka do Francji

Szanowna Pani,

jeśli jest taka możliwość, zamieszkania z ojcem dziecka, jeśli partner zainteresowany jest wspólną relacją, związkiem, rodziną - dobrze byłoby wcześniej porozmawiać - wspólnie podjąć decyzję z chłopakiem, dla dobra dziecka i Pani.
Pozdrawiam serdecznie