Jak uwolnić się od toksycznej matki?

Moim problemem jest mama. Odkąd zaczęłam studiować robię wszystko tak jak ona tego chce. Poszłam na studia zaoczne, zaczęłam pracować na cały etat, w miejscu, które ona uważała za najbardziej dla mnie odpowiednie. I tak przez 3 lata. W końcu się obroniłam. Dalej chciałabym już sama podejmować decyzje o swoim życiu. Planuję się wyprowadzić i podjąć studia dzienne, ale ona ma z tym ogromny problem. Jestem bardzo przygnębiona całą sytuacją. Co mam zrobić żeby w końcu uwolnić się od toksycznej mamy

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza