Przygotowanie do mieszkania wspólnie z teściową

Do psychologa. Jestem młodą kobietą, mój partner to obcokrajowiec. Planujemy zamieszkać razem w jego kraju. Ze względu na sytuację finansową i to, że jedyną jego bliską rodziną jest jego matka, chcemy zamieszkać we troje. Nie znam jej dobrze, spotkałyśmy się tylko kilka razy. Zawsze mnie pozdrawia, pyta co u mnie słychać, jest nastawiona życzliwie. Chciałabym zapytać o praktyczne porady życia z teściową, bo wiadomo jaki jest stereotyp. Obawiam się tej sytuacji, ona chyba też. Chcę, żeby było ok

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza