Miłość do przyjaciółki

Witam. Mam 22 lata. 2 lata temu poznałam koleżankę ( obecnie moja przyjaciółka ). Ostatnio zauważyłam że jestem o nią zazdrosna. Poznała chłopaka i od tej pory czuję że kocham ją bardziej niż tylko jak przyjaciółkę. Mieszkamy razem. Zawsze uważałam że jestem hetero. Kręcą mnie faceci. Ona jest jedyną dziewczyną z którą tak mam. Nie wiem co mam robić. Nie chce jej stracić. Boję się że nie będzie chciała mnie znać.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza