Relacja ojciec-dziecko a spór z partnerem

Witam, Chciałabym wiedzieć,czy relacja ojca z córką,która ma męża,dziecko jest naturalna. Jestem z tą związana i jak jesteśmy razem,jak Ona dzwoni,czy pisze On natychmiast odbiera telefon,czy opisuje.Załatwia różne sprawy za nią,które ma w Polsce,gdyż mieszka Ona w Anglii. Ja czuje się niekomfortowo w tej sytuacji. Ja rozumiem,że to jego córka,ale wydaje mi się,ze konflikt z mężem powinna rozwiązywać sama a nie przez ojca.Ja mówię mu,że za bardzo ingeruje,a On mówię,że jestem zazdrosna o Nią.

Podstawowe pytanie dotyczy tego, czy taka relacja między córką a ojcem przeszkadza którejś ze stron, czy jest to układ, na który obie strony zgodziły się świadomie. Z tego, co Pani pisze, nie wiadomo, czy działania ojca Pani znajoma przeżywa jako ingerencję czy jako być może pomoc. Jeżeli dla niej jest to ingerencja, może poszukać wsparcia i pomocy w separowaniu się i stawianiu granic.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza