Manipulowanie dzieckiem i utrudnianie kontaktów z babcią

czy dostanę pomoc w ułożeniu przyjaźniejszych stosunków z cóką zamężną-jedno dziecko- mieszkającą w Australii, kontakt przez skypa, mala mało mnie zna chociaż bardzo się oboje z męzem i synem staramy. Córka trochę manipuluje dzieckiem, stanowczo nie zabrania nam kontaktów ale i nie ułatwia ,. Dziecko 3letnie anglojęzyczne

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Warto przyjrzeć się relacji z córką i to z nią podjac próbę poprawy stosunków. Zmiana relacji z wnuczka będzie jej naturalnym efektem. Zachęcam do skontaktowania się z psychologiem.