Ciąża w wyniku presji posiadania dziecka

Witam, Mam problem z ktorym nie umiem sobie poradzic zaszlam w ciaze. Mam juz 9 letnie dziecko z poprzedniego malzenstwa i 31lat na koncie. Problem w tym ze moje drugie malzenstwo jest takie iż ja caly czas mam poczucie ze ta ciaza jest tylko dla meza ktory nie ma dzieci jeszcze. Cierpie, i mam wyrzuty sumienia. Nie umiem sie cieszyc niczym juz. Maz mnie denerwuje sama swoja obecnoscia mam ogromny zal za ta presje posiadania dziecka. Dodatkowo musialam odstawic leki oroptam i trittico

Witam, to sytuacja w której funkcjonuje Pani w napięciu emocjonalnym, warto omówić lepiej ten problem podczas wizyty u psychologa, dodam, iż decyzja o dziecku powinna być podjęta przez oboje partnerów. Proszę porozmawiać o swoich odczuciach, tym ,,cierpieniu" o którym Pani pisze i powodach pewnych decyzji, przyjrzeć się relacji z mężem podczas wizyt u psychologa. Pozdrawiam serdecznie.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza