Chęć posiadania dziecka tylko przez jedną osobę w związku

Witam.moim problemem jest nie moc w dogadaniu z partnerem z którym jestem 9lat strasznie pragnę dziecka on uważa że też chcę ale nie teraz to trwa od 5 lat cały czas jakieś wymówki zmiana zdania od miesiąca nie potrafimy juz ze sobą rozmawiać unika mnie nasza antykoncepcja jest stosunek przerywany wiec jak to możliwe ze nie mamy ani jednego dziecka?jak mu wytłumaczyć ze to dla mnie by tak ważn?! Wszystko się kręci wokół pieniędzy takie mam odczucie..nie wiem co robić a nie chce go stracic

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Szanowna Pani, sytuacja, którą przeżywacie jest tak samo trudna dla Pani, jak i dla pani męża. Aby dziecko mogło pojawić się w waszym związku musicie zrobić dla niego miejsce. Wzajemne poczucie winy i wyrzuty tylko Was od siebie oddalają. To co może Wam pomóc, to psychoterapia w podejściu Metasystemowym. W Lublinie z pełnym zaufaniem polecam gabinet pani Renaty Franczak.

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej