Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Podejrzenie arytmi a lęk

Ostatnio moje pytanie zostało odrzucone za zbyt chaotyczne pytanie.Moje pytanie dotyczyło arytmii....Wizytę mam w maju jednak wczoraj poszłam prywatnie do kardiologa i wyszłam niewiele mądrzejsza.Pan doktor powiedział że w moim przypadku ponieważ arytmia nie wyszła na ekg sama ustąpi.....ciśnienie w normie i koniec badania.A ja mam problem z ta arytmia ponieważ nabawiłam się lęków z tego powodu,strachu o swoje zdrowie.Wczoraj dostałam taką diagnozę a dzisiaj przy pomiarze ciśnienia arytmia.
KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu

Test na krew utajoną w kale

Czy wiesz, na czym polega test na krew utajoną w kale? Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, obejrzyj nasz filmik. Lek. Łukasz Dubielecki opowiada o tym badaniu.

proszę wykonać holter ekg, to duzo wyjaśni.

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetolog. Pracuje w Centrum Badań Klinicznych PI-House w Gdańsku i Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni.
0

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze, mogą mieć charakter psychosomatyczny i powstawać na tle zaburzeń lękowych. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest tutaj psychoterapia. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem). W Kielcach mogę szczerze polecić panią Beatę Woźniak-Faliszewską (http://www.pwrois.pl/). Zachęcam Panią również do zapoznania się z podejściem Metasystemowym na stronie: www.pocieszka.pl

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy