Co może być przyczyną zimnych stóp i dłoni?

Witam , co moze byc przyczyna zimnych stop i dloni ? od jakiegos czasu prawie codziennie mam zimne rece i stopy czy to moze byc zle krazenie ?

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze, mogą mieć charakter psychosomatyczny i powstawać na tle zaburzeń lękowych. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest tutaj psychoterapia. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem). Zachęcam Panią również do zapoznania się z podejściem Metasystemowym na stronie: www.pocieszka.pl

Odsyłam również do artykułu:
http://natemat.pl/95073,nie-ignoruj-zimnych-dloni-lub-stop#

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej