Znajomość przez internet i relacje ze znajomą

Znajoma,tzn,nauczycielka ,jest jak dla mnie druga matka ,nie koleżanka tylko matka,napisała mi sms ze jej córka skarży się ze pisze do znajomych a szczególnie, do jednego znajomego którego poznałem przez firmę busineslink, i znajoma, nauczycielka życzy sobie żebym nie pisał do tej osoby znajomej ich córki .Napisałem ze ja ją poznałem na busineslink i to ja jestem kolega jego ,on mi to musi powiedzieć a nie pani lub córka bo ja nie jestem typem ze pisze do kilku osób których nie znam chodzi o fb

Witam, wyglądają to, ze uwikłał sie Pan w relacje, która zaczęła przekraczać Pana granice. Zachęcam do rozmowy z ta kobieta i określenie jasnych zasad relacji, na które sie jest Pan gotowy zgodzić, oraz na co Pan zgody nie ma. Warto sie tez zastanowić co ta relacja Panu daje i czy nie jest toksyczna. Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza