Relacje z mężem i oskarżenia

Mój jeszcze obecny mąż jak z nim mieszkałam ciągle wmawiał mi, że go zdradzam. Zawsze wg niego jestem złą matką. Zakompleksiona i głupia. Nawet dziś pisze mi, że chciałabym żeby się zastrzelił jak jego kolega ale niestety nie wszystkie marzenia się spełniają. Tymczasem to on nie interesuje się dzieckiem, składa co chwilę pisma do sądu, że się z nim kłucę przy dziecku, że mu groże, że boi się o swoje życie. Jak mnie kochasz to idź do psychiatry-mówi. Ciągle kłamie, pisze mi takie smsy,co mu jest?

Podobne objawy mogą być wynikiem niskiej samooceny, braku poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie, a także głębszych zaburzeń takich jak np zaburzenia osobowości. Aby stwierdzić dokładnie potrzebna byłaby wnikliwa obserwacja, wywiad i diagnostyka. Może warto żeby mąż zgłosił się do psychoterapeuty?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza