Dlaczego ludzie nie chcą nawiązywać ze mną relacji?

Dlaczego,czemu jak poznaje przez kogoś ,przez szwagra,czy nauczycielkę przez córkę ,znajomi ich skarżą się ze pisze do nich na fb a nie mogą napisać na fb na czacie do mnie ze mnie mało znają ,nie chcą mnie poznawać czy coś w stylu.Zastanawiam się dlaczego zachowują się jak dzieci w ten sposób ,mają pretensje o to ze pisze nawet jak poznaje przez szwagra,nauczycielkę, przez córkę to albo córka mówi skarży się swojej matce ta córka ,ma 16 lat ,albo znajomi które poznałem przez szwagra na weselu

Rozumiem, że ma Pan trudności w nawiązywaniu trwałych relacji interpersonalnych oraz w jasnej i bezpośredniej komunikacji z różnymi osobami. Warto przyjrzeć się z czego naprawdę problem wynika- być może robi Pan coś, co ich zniechęca? Wybiera osoby, które nie są zainteresowane relacją? Powodów może być sporo, dlatego zachęcam do spotkania z psychologiem i przyjrzenia się kryzysom interpersonalnym. Pozwoli to także na pracę nad sobą i zmianę, a tym samym nawiązywanie trwałych i satysfakcjonujących relacji.

Witam. Być może kłopot jest w tym, w jaki sposób komunikuje się Pan z ludźmi. Nie znamy się, ale sposób w który sformułował Pan pytanie, jest tak dalece chaotyczny, że może odstraszać od kontaktów z Panem. Nie wiem, skąd się bierze ten problem. Zaproponowałbym zgłoszenie się do psychologa, celem diagnozy sprawności funkcji poznawczych i powodów tak chaotycznej komunikacji. Być może psycholog po przeprowadzeniu diagnozy, będzie w stanie coś sensownego zalecić. Pozdrawiam.