Wyjścia partnerki bez partnera a rozstanie

Co mam zrobić z dziewczyną, która chodzi sobie do klubu, beze mnie,bo oczywiście ja nie mogę bo chodzę o kulach, chodzi praktycznie co tydzień, i nie wien czy kogoś poznała tam, czy co.. Nie wien czy mam się z nią rozstać bo długo już tak nie pociąg e czy dąć jej ultimatum albo ja albo imprezy ze znajomymi, niech wybierze, albo jeśli macie jakieś inne pomysły jak to rozwiązać bo bardzo proszę o odpowiesz

Witam. Rozumiem, że nie jesteś pewien, że kogoś poznała. Jeśli jest z Tobą to prawdopodobnie nie. Natomiast jeśli się źle czujesz z tym, że wychodzi bez Ciebie proponuje szczerą rozmowę. Proszę powiedzieć jej o swoich obawach, o tym jak się czujesz. Spróbować delikatnie negocjować ilość jej wyjść dopóki nie wyzdrowiejesz. Dając jej ultimatum możesz niczego nie rozwiązać. Stawiając ją pod ścianą, może czuć się ograniczana.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza