Kilkukrotne rozstania i kłótnie a przyszłość związku

Jestem w związku nieformalnym już 7 lat, od 4 lat ze sobą mieszkamy. Przeszliśmy razem wiele kryzysów, chodziliśmy na terapię, nasz związek jest bardzo intensywny i burzliwy, "rozstawaliśmy się" już setki razy, ale nigdy ostatecznie. Od długiego czasu jestem w kropce, czuję, że muszę i chcę zrobić kolejny krok naprzód, tylko nie wiem jaki. Nie wiem, czy będziemy razem szczęśliwi, bo bardzo się różnimy. Jestem w jednej wielkiej kropce i nie wiem,w którą stronę iść.?

Jest to pytanie na które może odpowiedzieć TYLKO I WYŁĄCZNIE Pani oraz Pani partner. Nikt (tym bardziej nie znając całej sytuacji czy historii Waszego związku i odpowiadając na portalu) nie powie Pani "rób to" albo "nie rób tego". Polecam odbyć szczerą rozmowę z partnerem - o tym jak on widzi waszą przyszłość, jak Pani ją widzi, jak wyobrażacie sobie swoje życie za 10,15,25 lat, co chcielibyście zmienić i w jaki sposób? To są pytania, które prawdopodobnie pomogą Pani podjąć odpowiednią decyzję. Powodzenia!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza