Odejście żony do rodziców po kłótni

żona po kłótni nie dużej odeszła do rodziców nie odbiera tel nie odp na sms , po kłótni jak drugi raz dostawiła otwarte drzwi z kluczami na cały dzień i w ten dzień zauważyłem że nie ma drogiego pierścionka nie powiedziała jak pytałem gdzie jest tylko zaraz dzwoniła do swojej mamusi i się skarżyła że naskoczyłem na nią . W złościach powiedziałem że bez pierścionka nie pokazuj się w domu tak się mówi czasem tak , na drugi dzień gdy byłem w pracy zabrała ubrania i dzieci i jest u mamusi

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza