Współuzależnienie żony

Jestem osobą współuzależnioną i nie potrafię wyznaczyć swojemu mężowi granic a wręcz lgnę do niego pomimo stosowanej przemocy

Ma Pani do wyboru prywatne gabinety psychoterapii, placówki kontraktowane przez NFZ , lub placówki finansowane przez miasto (Poradnie Zdrowia Psychicznego, Poradnie Psychologiczne, Poradnie Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia).

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza