Lęk przed rozmawianiem o sprawach intymnych a przemoc psychiczna

Witam Mam taki mega problem .. Jestem ofiara przemocy domowej (chodzi konkretnie o przemoc psychiczna ) Ale z tym powoli juz sobie radze . Problem jest jednak inny , cale zycie wmawiano mize jestem do niczego i przez to nie potrafie szczerze rozmawiac z ludzmi , nie potrafie rozmawiac o sprawach intymnych i to jest najwiekszy moj problem bo jak juz mam o tym rozmawiac to placze mam problemy z tym , jest mi ciezko , boje sie ze ktos mnie skrzywdzi i przez t stracilam mojego chlopaka co mam robic

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam,
Polecam Pani zdecydowanie skorzystanie z pomocy terapeutycznej. W tej sytuacji ciężko będzie poradzić sobie samodzielnie.

Pozdrawiam,
MM