Trauma po poronieniu w wyniku przemocy

Nie dawno padłam ofiarą przemocy w wyniku czego zaszłam w ciążę, którą nie dawno poroniłam, wbrew pozorom to strasznie boli. Jestem z tym wszystkim zupełnie sama, bo przerwałam terapię, zastanawiam się co ze mną jest nie tak, co ze mnie za kobieta, dosyć, że nie potrafiłam się obronić to nawet ciąży nie jestem w stanie utrzymać. Jak samodzielnie poradzić sobie z tym całym bagażem bolesnych emocji, a jednocześnie wychodzić do ludzi, pracować, żyć normalnie, bo udawanie że wszystko jest ok męczy

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Znalazła się Pani w sytuacji kryzysowej i potrzebuje Pani wsparcia. Proszę wrócić na terapię a jeżeli poprzedni terapeuta nie budził zaufania to proszę poszukać innego. Są również grupy wsparcia dla ofiar przemocy, jak i dla osób po stracie dziecka. To ważne aby otrzymała Pani wsparcie, bo nieprzepracowana trauma może rzutować na całe Pani życie i przyszłość.

Pozdrawiam serdecznie