Jak leczy się depresję w takim wypadku?

Witam, czy depresję i inne choroby leczy się farmakologicznie trudniej kiedy nie przyszły samoistnie a są wynikiem traumy przemocy w rodzinie? Pozdrawiam mam 20 lat
KOBIETA, 20 LAT 2 miesiące temu

Jeśli czuje Pani, że przeszłe traumy mają duży wpływ na obecny stan emocjonalny, warto rozważyć terapię, która pomoże w przetworzeniu tych doświadczeń i poprawie jakości życia. Leczenie może pomóc odzyskać równowagę i poczucie kontroli nad swoim życiem.