Brak stosunków z partnerem od roku

Jestem ze swoją dziewczyną ponad 4 lata. Od roku ze sobą nie sypiamy. Zastanawiam się czy to może być moja wina. Jeśli tak, to zupełnie nie wiem co mogłam zrobić. Obwiniam za to siebie, swój wygląd i jestem już tym potwornie zmęczona.

Sugeruję zwrócić się o profesjonalną pomoc do psychologa bądź seksuologa. Niestety konsultacja przez Internet w tym przypadku nie wiele pomoże, ponieważ należy omówić szczegółowo Państwa problem.

Serdecznie pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza