Przeminięcie zauroczenia ze strony chłopaka

co moze oznaczac to ze chlopak mowi ze minelo zauroczenie ze nie jest mnie pewien ale kocha i ze nie podoba mu sie nikt bardziej niz ja .. ze i tak czuje ze bd ze mna w przyszlosci moze niedlugo mi sie oswiadczy .. ale chce pobyc sam , chce odpoczac , ograniczam go i mecze , musze tez dorosnac on cpa .. czy jest szansa to uratowac ? co to moze oznaczac ?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam, on wyraźnie nie wie czego chce, może jest pogubiony na skutek nadużywania środków psychoaktywnych( on ćpa), lub po prostu nie szczery. Jeśli nadużywa narkotyków powinien zgłosić się do Poradni Leczenia Uzależnień. Warto by w tej sytuacji Pani także skorzystała z porady specjalisty terapii pracującego z osobami będącymi w ,,związku" z osobą uzależnioną lub stosująca ryzykownie środki???Może ,,ograniczać" go Pani np psując mu komfort ćpania??? Nie wiem dlatego zachęcam Panią do wizyty, w Warszawie jest sporo specjalistów, na pewno uzyska Pani pomoc.Pozdrawiam.