Widzenia pająków po przebudzeniu a stres w pracy

witam serdecznie moim problemem jest to że po przebudzeniu czyli rano widzę pająki które chodzą po ścianie lub suficie trwa to bardzo krótko 10 15 sekund pytanie moje jest czy powinnam udać się do specjalisty? Nie wiem czy to ważne ale ogólnie boję się pająków lecz nie myślę o nich no i mam trochę stresu w pracy bardzo pozdrawiam.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

A czy ma Pani jakieś inne objawy? Nadużywa lub nadużywała alkoholu?
Jeśli objawy będą się utrzymywać, warto skonsultować się z psychologiem lub lekarzem psychiatrą.