Wszywka alkoholowa a wybór specjalisty

Czy żeby zrobic wszywke alkoholową trzeba udac sie do jakiegoś specjalnego lekarza ? Czy moze byc to lekarz np. ze szpitala bądź przychodni do ktorej naleze ? Czy trzeba podpisywać jakieś oswiadczenie odnosnie oddzialywania skutków ubocznych przez środek ?

Witam,
od kilku lat nie robi się juz takich zabiegów, ponieważ udowodniono, iż nie maja one żadnego działania. Nie zmniejszają uzależnienia. Proszę zapisać się do Poradni Leczenia Uzależnień.

Pozdrawiam
Agnieszka Nowak-Musiej

Szanowna Pani... problem "wszywki alkoholowej" (jak Pani pisze) to skomplikowany zabieg - musi się na temat wypowiedzieć specjalista .Proszę więc skorzystać z pomocy Poradni Odwykowej. Może obejdzie się bez "wszywki". Najprościej - zadzwonić do poradni i zapytać. Pozdrawiam