Zmęczenie i senność oraz częste bóle głowy

Dzien dobry mam taki problem jestem cały czas zmeczony i senny nie mam checi do niczego mysle ze dopadła mnie depresja mam 24 lata powinienem sie cieszyc zyciem a tak naprawde to nie ma we mnie zycia.. czeste bule głowy itp

Depresja ma to do siebie, że często u jej podłoża jest tłumienie emocji. U Pana zatrzymują się "na poziomie głowy" i nie wychodzą dalej. Myślę tutaj głównie o złości i smutku. Z czym one są związane - nie wiem, ale psychoterapia jest wskazana. Trzeba się "odkorkować", żeby wróciła energia. Pozdrawiam.

Dzień Dobry Pani,

Opisane przez panią objawy wskazują na obniżenie nastroju, a nawet na symptomy
pro depresyjne.

Celem postawienia rozpoznania zachęcam Panią do konsultacji u lekarza psychiatry lub psychologa.

Z przesłaniem tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl