Co powoduje częste bóle głowy i senność?

ciągłe bóle głowy,cierpienie niesamowite ,ciągle śpi,tabl,nie pomagaja tylko zastrzyki i kroplówki,rezonans brak opisu lekarzy ze szpitala we Wrześni ,podejrzenie ucisku czegoś?na nerw oczny ,brak opisu,zwlekanie nie ma odp,co to jest,a czas ucieka,kobieta 34letnia chce żyć proszę o pomoc

Witam Panią Serdecznie,

Chciałabym Pani przekazać wyrazy rozumienia i tylko dobre przesłanie...

Diagnozę może postawić tylko lekarz, bądź zespół lekarzy.
Myślę, że mogłaby być pomocna zwyczajna, ludzka rozmowa z psychologiem, do której Panią zachęcam.

Życzę Pani tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej