Uczucie omdlenia, bóle głowy, brak energii i lęki u 15-latka

Czesc mam 15 lat I caly czas mam dziwne objawy mylsle ze zaraz zemdleje caly czas mi jest slabo z domu mam lęki wyjsc bole glowy z falowanie ziemi jak I jak o tym mysle to mi sie plakac chce wydaje mi sie to wszystko takie dziwne jak by to wszystko bylo sen jak o tym mysle to sie poce I trzese mam brak energi chodze w Angli do szkoly I bylem w polsce na EKG I wszystko ok bylem u psychologa I powiedzial ze to sa leki I ze niewychodze z domu tylko mysle o tym a ja mysle ze to ciezka choroba dzieki
15 LAT ponad rok temu

Witam,
Stany lękowe to pewnego rodzaju zaburzenia psychiczne które z całą pewnością należy leczyć. Nie zawsze wymagają one jednak farmakoterapii niekiedy dobre skutki odnosi sama psychoterapia. Myślę ze warto szczerze porozmawiać z rodzicami o trapiacych Cię dolegliwosciach i zastanowić sie wspólnie z czego mogą one wynikać.

Dzień Dobry Panu,

Z opisu wnioskuję, że wskazany jest jak najszybszy kontakt z lekarzem i podjęcie psychoterapii-proszę nie zwlekać.
Jakimś wyjściem mogłaby być terapia online.

Z przesłaniem dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej.