Zaburzenia lękowe i agorafobia

Witam, od 4 dni biore Velaxin na zaburzenia lękowe i agorafobie w dawce 37,5 mg, po 14 dniach mam zaczac brac 70 mg, mam duzo skutkow ubocznych, nie moge spac, trzese sie, kreci mi sie w glowie, mam lęki i chce mi sie plakac caly czas, czuje sie nierealnie. Czy powinnam przeczekac ten stan czy lepiej odstwic lek??

Jeśli bardzo Pani cierpi to proszę się skonsultować z lekarzem i koniecznie zapisać się na psychoterapię. rozmowa ze specjalistą pomoże Pani zrozumieć swoją chorobę i nauczyć się jak sobie z nią radzić. Naprawdę można pozbyć się stanów lękowych. Życzę powodzenia!