Zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu i myśli samobójcze

witam mam 22 lata stwierdzono u mnie zaburzenia nerwicowe zaczolem brac faxolet er 75 mg do tego pernazinum 50mg gdy zaczolem brac te leki czulem sie dobrze mysli samobojcze znikly ,jakis czas temu mysli sie niezmiernie nasilily w nocy budze sie dwa razy ,gdy zaczynam swoja prace strasznie mi sie chce plakac nie moge sie skupic na tym co robie .od swoich wlasnych mysli nie moge sie uwolnic tak jak by wemnie siedzialo cos, co mam robic ? bardzo prosze o odpowiedz

Witam, konieczna wydaje mi się dodatkowa konsultacja z lekarzem psychiatrą w celu zweryfikowania doboru leków i ich dawek. Rozważyłabym również skorzystanie z leczenia szpitalnego na oddziale nerwic. Pozostawienie Pana samemu sobie na wiele dni pomiędzy konsultacjami lekarskimi a także ograniczenie pomocy do brania tabletek wydaje się zupełnie niewystarczające.Pozdrawiam