Nasilające się myśli samobójcze

od paru tyg mam nasilajace sie mysli samobojcze i nie widze poprawy ani swiatla w tunelu, prosze o pomoc

Jeżeli myśli są na tyle silne i uporczywe, że obawia się Pan, że może podjąć próbę samobójczą, należy zgłosić się na Izbę Przyjęć. Jednocześnie warto, by zgłosił się Pan do lekarza psychiatry (w sytuacji zagrożenia życia nie musi Pan oczekiwać na być może odległy termin wizyty) oraz rozważył podjęcie psychoterapii.