Myśli samobójcze u 32-latka

mam mysli samobojcze nie raz chce ze sobom skonczyc.

Szanowna Pani, myśli samobójcze to bardzo poważny problem. Nie można go bagatelizować ani też czekać aż same miną. Proszę nie zwlekać z podjęciem leczenia i jak najszybciej udać się do psychologa i/lub psychiatry. Pozdrawiam, Monika Wysota

Proszę się zgłosić do lekarza psychiatry. Będzie mógł wesprzeć, zdiagnozować i zaproponować odpowiednie działania.