Stany lękowe, myśli samobójcze i agresja

Co mam zrobic mam stany lękowe mysli Samobojcze jestem agresywna i drugie pytanie co oznacza ze wszystkich wokol siebie uwazam za wrogow .

Witam,

zachęcam Panią do kontaktu z lekarzem psychiatrą, który po dokładnym wywiadzie ustali co jest powodem tak złego samopoczucia. Najprawdopodobniej zaproponuje Pani leczenie farmakologiczne, z którego proszę skorzystać. Równolegle z leczeniem może Pani korzystać z psychoterapii. Gdy ponownie wystąpią myśli samobójcze proszę by zgłosiła się Pani do najbliższego szpitala na izbę przyjęć.

Pozdrawiam
Ewa Czernik