Myśli samobójcze, okaleczanie się i próba samobójcza

Witam. Jeszcze raz pisze. Mam myśli samobójcze, okaleczam się, próba samobojcza o ktorej wiedzą tylko przyjaciele. Jestem pod opieką lekarza psychiatry. Miałem we wtorek wizyte u lekarza ale nie pojechałem bo nie było z kim a pieniędzy na autobus nie miałem. I teraz niewiem co zrobić? Myśle o tym szpitalu żeby tam pójść. Pozdrawiam Marcin

Witam, proszę zgłosić się na Izbę Przyjęć- Oddziału Szpitalnego i powiedzieć o myślach samobójczych, zostanie Pan zbadany-przyjęty.

Czasem hospitalizacja całodobowa jest wyjściem w najtrudniejszych chwilach. Zachęcam jednak do podjęcia psychoterapii i pracy nad sobą. Z opisu wynika, ze Pana zaburzenia mogą być poważne (depresja, zaburzenia osobowości itp), dlatego koniecznie należy podjac działanie i leczenie. Zmiana ma szansę przynieść ulgę i sens życia na trwale.