Myśli samobójcze i natręctwa u nastolatki

Witam. Chciałbym się zapytać co moge zrobić bez ubezpieczenia. Bo mam myśli samobójcze coraz natrętniejsze i niewiem co zrobić. W domu sytuacja jest zła . Mam 18 lat i raz zapomnialem pojechać na podpis do urzędu pracy i mnie wypisano.

Witam. W takiej sytuacji proponuje Panu zgłosić się na izbe przyjęć w Szpitalu Specjalistycznym, gdzie zostanie udzielona Panu odpowiednia pomoc. Przyjęcia w takich miejscach odbywają się bez wzgledu brak ubezpieczenia lub ich posiadanie. Inną opcją może być bezpłatny kryzysowy numer zaufania 116 111, można dzwonić codziennie od 12:00 do 20:00.