Myśli samobójcze u nastolatki

Chce umrzeć, nie radzę sobie ze swoim życiem i naprawdę chce umrzeć. Nikt mi bliski nie zwraca uwagi na to ze ja tez mam problemy. Nie potrafię byc jak reszta 18 letnich ludzi idąc ulica chce wpaść pod samochód i umrzeć aby teglosyvw głowie odeszły..

Witam, nie jest Pani sama. Dobrze, że zechciała Pani wysłać tę wiadomość. Tego co się dzieje nie można bagatelizować, należy zgłosić się pilnie do lekarza, najlepiej psychiatry, żeby dobrze ocenić co się dzieje i co należy zrobić. Psychiatrzy są dostępni 24 godz. na dobę w szpitalach na Izbie Przyjęć, jeśli w szpitalu jest oddział psychiatryczny. Informację o czynnych dyżurach szpitalnych uzyska Pani np. pod nr tel. 112. To jest teraz najpilniejsze żeby mogła Pani porozmawiać z profesjonalistą. Jeśli psychiatra jest niedostępny może to być inny lekarz lub psycholog. Jeśli będzie już Pani po badaniu można się zastanowić jak rozwiązać te problemy, a istnieją skuteczne sprawdzone sposoby, które pomagają. Podsumowując, proszę postarać się o rozmowę z lekarzem psychiatrą - poradnia zdrowia psychicznego lub izba przyjęć. Takie porady na NFZ są bezpłatne, nie są dodatkowo stresujące, czasem już po rozmowie można odczuć dużą ulgę i pojawia się nadzieja. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.