Uczucie bycia beznadziejną

Jestem beznadziejna,nic mi nie wychodzi,nikt nie widzi we mnie kobiety.Były zdradzał mnie i pewnie miał pacje ,chociaz rozwod jest z jego winy ,nic to nie zmienia ,mamy córkę ,którą on zostawił ,nie mam nic ani domu ,komornika za jego długi i zero checi do zycia ,coraz czescie łapię się na tym ,zeby ze soba skonczyc ,to chyba bedzie najlepsze wyjscie ,przeciez jestem tak beznadziejna ,tylko moja córka ,ona mnie jeszcze powstrzymuje tylko juz coraz mniej ,co dalej ,nie wiem

Witam. Bardzo dobrze, że pisze Pani o swoich problemach. Oznacza to, że szuka Pani pomocy, ma nadzieję. Myślę, że najlepiej byłoby gdyby skorzystała Pani z profesjonalnej pomocy. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc specjalistów. Psycholog jest po to by pomóc. Córka na pewno jest dobrym powodem do tego, żeby żyć dalej. Jednak kolejnym powodem jest Pani. To co stało się w Pani życiu jest silnym i negatywnym doświadczeniem. Wiąże się z wieloma emocjomi. Dodatkowo posiada Pani niską samoocenę, co dodatkowo wpływa na odbieranie przez Panią w ten sposób przykrych doświadczeń. W szybkim udzieleniu pomocy może pomóc bezpłatny kryzysowy numer zaufania 116 111, można dzwonić codziennie od 12:00 do 20:00.